Гвинтівка SNIPEX М75 є зброєю великого калібру, головне призначення якої — прицільний вогонь на дальні дистанції (від 100 до 2200 метрів). Розроблена з розрахунком максимально простої експлуатації та доступної системи техобслуговування.

Конструкція скомпонована за схемою булл-пап: затворна група розміщується позаду спускового гачка.

Замикання ствола здійснюється поздовжньо-ковзним поворотним затвором. 13 бойових упорів розташовані в три ряди і повертаються на 60 градусів, що забезпечує жорстке замикання ствола. При заряджанні набій вкладається у вікно ствольної коробки при відкритому затворі. Стріляні гільзи викидаються автоматично, після відкочування затвору назад.

Конструкція затвору запатентована. Процес перезарядження починається з затримкою, що дозволяє кулі покинути ствол, коли затвор ще повністю замкнений. Це дозволяє передати кулі максимальну кількість енергії. Спуск м'який. Для виключення можливості випадкового пострілу гвинтівка має запобіжник.

Ствол завдовжки 750 мм виготовлений з долами, що збільшує площу поверхні ствола та покращує його охолодження. Ствол максимально відкритий, має 8 правих нарізів з твістом 15 дюймів. Оснащений дульним гальмом-компенсатором або, опціонально, штатним шумопоглиначем.

Стрільба максимально комфортна і не створює неприємних навантажень для стрільця. Відбій утилізується за рахунок дії інерційно-відкатної системи оригінальної конструкції, яка включає підпружинені вузли, що рухаються, гідравлічний демпфер та систему пружин противідкатного пристрою. Противідкатний пристрій вмонтований в кожух, що дозволяє стріляти з упором кожуха об поверхню (мішки з піском, природня опора, прорізь з малими габаритами). Частина енергії відбою гаситься за рахунок ДГК.

Для стрільби з упору гвинтівка М75 комплектується сошками та додатковою задньою опорою. Сошки сконструйовані таким чином, що гвинтівка «вивішена» на них (вісь ствола знаходиться нижче точок кріплення сошок). Стійкість гвинтівки під час пострілу — один з важливих факторів, що забезпечує влучність. Сошки складні, що додає зручності при транспортуванні.

Додаткова задня опора спеціальної конструкції, передбачає можливість грубого (важіль) та точного (гвинт) налаштування.

Гвинтівка має дві рейки Пікатіні. Верхня рейка, яка має ухил у 35 MOA, подовжена по всій довжині кожуха, що дозволяє розмістити на зброї приціл, різноманітні передприцільні пристрої (прилад нічного бачення, тепловізор), цілик і мушку, які знімаються.

Нижня рейка призначена для додаткового приладдя: ліхтаря, додаткових сошок під кріплення планки, лазерного підсвічування та ін.

Для зручності транспортування гвинтівки на рейки може кріпитися спеціальна ручка-держак.

Блок приклада, рейки Пікатіні, кожух, ніжки сошок та корпус ударно-спускового механізму виготовлені із спеціальних конструкційних алюмінієвих сплавів підвищеної міцності.

Опціонально гвинтівка може бути укомплектована алюмінієвим ДГК.

Гвинтівка не має цівки.

Плечовий затильник-амортизатор, підщічник та рукоятки перезаряджання і керування вогнем вироблені із сучасних ергономічних матеріалів, стійких до впливу навколишніх факторів.

Вага виробу — 13.5 кг — є компромісною для максимально комфортної експлуатації. Можлива модифікація гвинтівки з хромованим стволом, хромованими деталями групи затвора; а також з використанням титанових корпусних деталей Якщо для користувача вага має пріоритетне значення, є можливість зменшити її до 12,5 кг.

Загальна довжина виробу 1220 мм надає йому значні переваги при переміщенні та транспортуванні.

На гвинтівку нанесене надстійке покриття Cerakote.

Особливості

Невеликий рівень відбою при пострілі

Відбій гаситься за рахунок оригінальної конструкції затвора та дулового гальма-компенсатора і не створює неприємних навантажень для стрільця.

Плаваючий ствол
 • плаваючий ствол
Противідкатний пристрій
 • противідкатний пристрій
Дулове гальмо-компенсатор
 • дулове гальмо-компенсатор
Поздовжньо-ковзаючий затвор з затримкою

Поздовжньо-ковзаючий затвор з затримкою

Простий і надійний спосіб перезарядки. Автоматичний викид гільзи при короткому ході ствола полегшує і підвищує темп стрільби. Запатентована конструкція затвору із затримкою перезарядження мінімізує коливання ствола під час пострілу, що забезпечує додаткову влучність.

Надійний запобіжник

Надійний запобіжник

Швидка готовність до пострілу

Підвищена стійкість при пострілі

Підвищена стійкість під час пострілу

Гвинтівка «вивішена» на сошках (вісь ствола знаходиться нижче точок кріплення сошок), що забезпечує стійкість при пострілі та, відповідно, влучність.

Додаткова опора

Додаткова опора

Гвинтівка М75 укомплектована додатковою задньою опорою спеціальної конструкції, якою передбачена можливість грубого та точного налаштування.
1 - Важіль грубого налаштування.
2 - Гвинт точного налаштування.

SNIPEX M75 12.7×108

Характеристики

калібр12,7х108
загальна довжина1220 мм*
довжина ствола750 мм
кількість нарізів8
початкова швидкість кулі780 м/c
твіст15"
ефективна дальність2200 м**
дальність стрільби3000 м
вага13.5 кг***
 • Механізм затвору:

  поздовжньо-ковзаючий поворотний

 • Тип перезаряджання:

  ручне (автоматичне викидання гільзи)

 • * з дуловим гальмом-компенсатором

 • ** розрахункова

 • *** з сошками без прицілу

Гарантійні зобов'язання

Гарантійне обслуговування 3 роки

Гарантійне обслуговування 3 роки.

Повна оперативна технічна підтримка на весь термін експлуатації.

XADO

Відео