ДГК ELIMINATOR SN-MBR01

Новий ДГК, розроблений спеціально для великокаліберних гвинтівок типу Snipex. Демонструє кращі показники у порівнянні з класичними ДГК.

ELIMINATOR не лише значно зменшує відбій, але й покращує купчастість стрільби.

Власна розробка, яка завдяки оригінальній конструкції дає змогу значно зменшити відбій. ДГК реактивного типу, багатокамерний, скомпонований за формулою 4+1. Чотири основні камери дульного гальма-компенсатора та додаткова компенсаторна камера виконані у формі сопла Лаваля, що за законами газодинаміки забезпечує максимальний ККД.

Під час пострілу основний потік порохових газів розвертається у протилежний від напрямку пострілу бік. Таким чином порохові гази не випереджують кулю і не впливають на її траєкторію. При цьому створюється додаткова тяга вперед і гази виконують корисну дію, зменшуючи відбій. ДГК складається з двох частин, з’єднаних гвинтами. Конструкція дала змогу досягнути максимальної ефективності, при цьому зменшити вагу і розміри ДГК.

ДГК ELIMINATOR SN-MBR01 з’єднується зі стволом наріззю М 27×2R. Для надійності ДГК додатково фіксується чотирма болтами.

  • Матеріал – сталь
  • Калібр – 12,7×108, 12,7×99, .50 BMG
  • Нарізь – 27×2R