AMC MAXIMUM для високонавантажених двигунів військової техніки

AMC MAXIMUM для високонавантажених двигунів військової техніки - інноваційний багатокомпонентний склад серії MILITARY спеціально розроблений для застосування в потужних форсованих двигунах всіх видів військової техніки: танків, САУ, бронетранспортерів, БМП, потужних тягачів, дизель-генераторів і різноманітної спецтехніки. Засіб має розширені регенераційні властивості. Може застосовуватися в атмосферних бензинових і дизельних двигунах. Містить атомарний кондиціонер металу, агент 2D ковзання і комплексний адаптивний нанокомпонент РЕВІТАЛІЗАНТ®.

Агресивне середовище, високі температури, екстремальні навантаги з часом призводять до появи подряпин, задирів, слідів корозії та теплової деформації деталей двигуна. Унікальна формула компонентів засобу з комплексним адаптивним ревіталізантом ХАДО забезпечує тривалий і ефективний захист від поточного зносу, а також дозволяє за короткий час комплексно відновити робочі параметри двигунів зі значним некритичним зносом, підвищити їх надійність і збільшити залишковий ресурс до показників двигунів з мінімальним напрацюванням.

Якщо стався аварійний витік оливи, оброблений за повним циклом двигун може експлуатуватися з мінімальним навантаженням без втрати працездатності протягом 50 км пробігу або 1 години напрацювання.

Переваги:

 • забезпечує активний захист від зносу і відновний ремонт робочих поверхонь деталей в процесі експлуатації двигунів;
 • підвищує пневмощільність, збільшує і вирівнює компресію в циліндрах двигунів;
 • збільшує потужність і покращує прийомистість двигунів;
 • знижує витрата пального і витрату оливи «на угар»;
 • відновлює номінальний тиск оливи в системі змащення;
 • збільшує ресурс двигунів;

Застосування:

 1. Прогріти двигун до робочої температури і зупинити його.
 2. Флакон із засобом нагріти будь-яким безпечним способом до + 25 ... + 40 °С;
 3. Флакон інтенсивно струснути і вміст флакона внести у систему змащення через оливозаливну горловину (якщо у флаконі залишилися окремі гранули, то налити в нього трохи моторної оливи, збовтати і вилити в систему змащення);
 4. Закрити оливозаливний отвір і запустити двигун;
 5. Дати двигуну попрацювати на холостому ходу 5-8 хвилин, далі можна експлуатувати в штатному режимі, без перевантажень;
 6. Повний цикл обробки становить 500-1000 км пробігу або 20-45 годин сумарного напрацювання двигуна.
 7. Повторну профілактичну обробку двигунів, що працюють в екстремальних умовах, рекомендується проводити після пробігу 70 тис. км або після сумарного напрацювання 2000 годин.

* Гранули нанокомпонентів РЕВІТАЛІЗАНТ® повністю розчиняються в моторній оливі при робочій температурі двигуна.

Дозування

Упаковка об'ємом 950,0 мл для двигунів з об'ємом оливної ванни 25-45 літрів.